Zrobić dobre wejście

by Mateusz

12.10 premierową odsłonę miała kolekcja drzwi INTER DOOR zaprojektowana przez uznany duet projektantów mody – PAPROCKI BRZOZOWSKI. Event, podczas którego zaprezentowano 5 unikalnych projektów, poprowadził Olivier Janiak. Gospodarzami wieczoru byli Iwona Plińska, prezes firmy Interdrex, właściciela marki INTER DOOR oraz projektanci – Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

Zaproszeni goście – architekci i projektanci wnętrz – mogli zobaczyć i dotknąć drzwi z nowej kolekcji, będącej oryginalnym połączeniem faktur i materiałów. Nowa kolekcja znakomicie łączy ponad 30 letnie doświadczenie INTER DOOR oraz twórczą wizję projektantów. Drzwi są dostępne w wyłącznej dystrybucji salonów Maxfliz.

Wejście i drzwi to jedne z najważniejszych przestrzeni w domu. Zawsze pomiędzy, wyznaczają granice, ciągi komunikacyjne, zapewniają prywatność. Coraz częściej na równi stawiamy funkcjonalność oraz cechy dekoracyjne. Drzwi mogą oszałamiać pierwszym wrażeniem, stać się wizytówką domu i idealnie uzupełnić wnętrza. 

Wnętrza i moda. Dwa różne światy, które łączy więcej niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Projektowanie drzwi bliskie jest spełnianiu marzeń, szyciu na miarę i zaspokajaniu indywidualnych potrzeb – tako samo jak projektowanie ubrań. We współpracy PAPROCKI BRZOZOWSKI z INTER DOOR powstało 5 modeli drzwi, każde o innym unikalnym charakterze, opowiadające inną historię i zapraszające do innych wnętrz.

Jak powstała ta kolekcja?

„To, co przyświecało współpracy, było stworzenie klasycznej kolekcji z nutą ekstrawagancji – czegoś, co jest charakterystyczne i dla INTER DOOR, i dla duetu PAPROCKI BRZOZOWSKI. Projektanci mieli wolną rękę w kreowaniu nowej kolekcji. W pięciu modelach zostało wykorzystane eklektyczne połączenie klasycznej czerni, złota, najwyższej jakości drewna oraz naturalnych fornirów, w tym intrygującego czeczota”. – mówi Iwona Plińska.

W projektach znajdziemy elementy charakterystyczne dla marki Paprocki Brzozowski – czerń, złoto, a nawet nawiązanie do ramy obrazu, która pojawiła się w jednym z pokazów projektantów oraz dla marki INTER DOOR – naturalne drewno, trwała, solidna konstrukcja i dbałość o każdy detal.

You may also like

Leave a Comment