Krzesełko schodowe krzywoliniowe – bezcenna inwestycja w zdrową przyszłość

by Mateusz

Troska o zdrową i bezpieczną przyszłość to jeden z najpopularniejszych lęków. Boisz się, że z wiekiem Twoja sprawność fizyczna spadnie i będziesz zależny od pomocy innych? Wcale nie musi tak być!

W tym artykule poznasz urządzenie, które pomoże Ci zachować niezależność i swobodnie korzystać z całej powierzchni Twojego domu. Oto krzesełko schodowe krzywoliniowe – Twoja pomoc w pokonywaniu schodów! Przeczytaj i sprawdź, czy już czas, aby zlikwidować bariery architektoniczne w Twoim domu. Dowiedz się, jaka jest najlepsza cena krzesełka schodowego krzywoliniowego i przekonaj się, że kupując windę schodową otrzymujesz znacznie więcej niż bezpieczny sposób poruszania się po schodach.

Co to jest krzesełko schodowe?

Krzesełko schodowe, inaczej winda schodowa, to urządzenie pozwalające na transport osoby po schodach. Z krzesełek schodowych najczęściej korzystają seniorzy lub osoby z niepełnosprawnością. Zdarza się też, że winda krzesełkowa jest wykorzystywana po wypadku, aby umożliwić bezpieczne pokonywanie schodów osobie z czasowo ograniczoną sprawnością. 

Krzesełka schodowe dzielą się na urządzenia na schody zabiegowe i proste. W tym artykule skupimy się na krzesełkach na schody zabiegowe, czyli z zakrętem. Zasada działania obu typów urządzeń jest identyczna. Na schodach zamontowana jest szyna jezdna, po której porusza się krzesełko. Osoba korzystająca z krzesełka siada na siedzisku, rozkłada podłokietniki i zapina pas bezpieczeństwa, a następnie rozpoczyna jazdę w górę lub w dół. 

krzeselko-schodowe-schody-zabiegowe.jpg

Kiedy kupić krzesełko schodowe?

Zastanawiasz się, czy już nadszedł czas na zakup krzesełka? Pomożemy Ci podjąć decyzję. Odpowiedz na poniższe pytania:

  • Czy jesteś w stanie chodzić po płaskich powierzchniach, ale pokonywanie schodów sprawia Ci trudność?
  • Czy starannie planujesz wyprawę na piętro, bo wiesz, z jakim wysiłkiem się wiąże?
  • Czy rezygnujesz z części aktywności dlatego, że nie chcesz wchodzić po schodach?

Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, najwyższy czas na zakup krzesełka schodowego. 

Jak krzesełko schodowe pomoże Ci w codziennym życiu?

Winda krzesełkowa rozwiąże Twoje problemy z pokonywaniem schodów. Jeśli zauważyłeś, że celowo ograniczasz przemieszczanie się po schodach, krzesełko schodowe będzie strzałem w 10. Dzięki zamontowaniu krzesełka schodowego zyskasz bezpieczny i niezawodny sposób na poruszanie się między piętrami w Twoim domu. W ten sposób odzyskasz dodatkową przestrzeń, którą możesz dowolnie zagospodarować. Jeśli chcesz przekonać swoich bliskich do zakupu krzesełka, zwróć ich uwagę na to, że łatwiejsze poruszanie się między piętrami sprzyja utrzymaniu aktywności fizycznej. Nawet mało intensywna aktywność, jak np. majsterkowanie w garażu czy hodowla storczyków na piętrze, jest kluczowa w zachowaniu dobrego zdrowia.

krzeselko-schodowe-krzywoliniowe.jpg

Ile kosztuje krzesełko krzywoliniowe?

Dostępne w ofercie firmy Windy Schodowe krzesełko krzywoliniowe Otolift Modul AIR kosztuje ok. 34 tysięcy złotych. Cena urządzenia na schody zabiegowe jest zauważalnie wyższa niż krzesełka na schody proste. Wynika to z faktu, że szyna jezdna na schody zabiegowe musi być zawsze składana i modelowana pod konkretne zamówienie. Na szczęście producent krzesełka schodowego Otolift Modul AIR zamiast produkować pojedyncze egzemplarze szyn jezdnych umożliwia złożenie ich z krótkich elementów o różnorodnych kształtach. Można to porównać do budowania z klocków Lego – wiele małych elementów umożliwia stworzenie dowolnego kształtu szyny jezdnej, tak aby pasowała na konkretne schody. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o procesie projektowania i produkcji szyny jezdnej krzesełka Otolift Modul AIR.

szyna-jezdna-na-schody-krzywoliniowe.jpg

Cena krzesełka schodowego – co kupujesz?

Kupując krzesełko krzywoliniowe Otolift Modul AIR w cenie 34 tysięcy złotych otrzymujesz nie tylko samo urządzenie. Zyskujesz znacznie więcej! Jeśli masz problemy z samodzielnym poruszaniem się na pewno dobrze wiesz, jak ważna i bezcenna jest niezależność. Montaż windy krzesełkowej pozwoli Ci na swobodne pokonywanie schodów, a więc znacznie powiększy przestrzeń życiową, z której możesz bezpiecznie korzystać.

Kup krzesełko krzywoliniowe w dobrej cenie od zaufanego pośrednika

Choć krzesełko krzywoliniowe to długofalowa inwestycja w Twoją zdrową przyszłość, doskonale rozumiemy, że wydatek ponad 30 tysięcy złotych należy starannie zaplanować w rodzinnym budżecie. Tym bardziej namawiamy Cię do skorzystania z usług zaufanego pośrednika. Jako firma Windy Schodowe od ponad 15 lat pomagamy Polakom w likwidacji barier architektonicznych. Okresowe przeglądy krzesełek schodowych to okazja, by pozostać w kontakcie z naszymi klientami. Dlatego wiemy, że seniorzy, którzy nam zaufali, i ich rodziny, są bardzo zadowoleni z zamontowanych urządzeń. Nie czekaj na kryzysową sytuację, gdy schody będą barierą nie do pokonania. Skontaktuj się z nami! Nasi eksperci doradzą w wyborze najlepszego urządzenia.

You may also like

Leave a Comment