Jak dbać o meble na co dzień – podkładki filcowe

by Mateusz
Podkładki filcowe do każdego wnętrza

Nowe nabytki w domu stają się oczkiem w głowie ich właściciela. Dbamy o ich czystość i chronimy przed uszkodzeniami. Ale codziennie życie nie zawsze pozwala na całkowicie sterylne warunki. Każdemu zdarzy się wylać zawartość swojego kubka, czy nie trafić łyżką do miski. Powierzchnie szczególnie narażone na uszkodzenia – np. drewniane blaty – można ozdobić, a zarazem ochronić dzięki użyciu podkładki z filcu.

Niezależnie od preferowanego stylu, od minimalistycznego po klasyczny, łóżka do sypialni tworzy się w różnorodnych wzorach i rozmiarach, aby sprostać oczekiwaniom każdego.

Podkładki filcowe do każdego wnętrza

Podkładki z filcu to fantastyczny dekoracja dla każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzone jest mieszkanie, ten dodatek idealnie się do niego wpasuje. Co więcej, będzie nie tylko ozdabiał wybraną przestrzeń, ale przy okazji chronił powierzchnie, na których nie znajduje. Posiadając drewniane blaty, często narażeni jesteśmy na ich trwale uszkodzenie. Jedną z przyczyn mogą być mokre plamy np. po kawie lub herbacie. Aby nie musieć martwić się o ich szybkie wytarcie, pod kubek czy miskę warto podłożyć podkładkę z filcu. Oddzieli naczynie od drewna, a tym samym ochroni je przed zniszczeniem.

Podkładki filcowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. W związku z tym z łatwością można wybrać taki produkt, który najlepiej wpasuje się w nasze poczucie estetyki. Firmy takie jak FeltLabel mają w swojej ofercie wiele gotowych wyrobów, ale przyjmują również zamówienia spersonalizowane. Dlatego podkładka może okazać się pomysłem na prezent dla nas samych lub kogoś bliskiego. Bez problemu zaprojektujemy podkładkę wpasowującą w każdy gust. Od zielonych liści monstery, po żółte plastry sera lub białe śnieżynki! Znajdzie coś również dla entuzjastów anatomii. Czaszki, serca i mózgi – to wszystko znajdziemy w e-sklepie z wyrobami filcowymi. Są to funkcjonalne dekoracje, które pomagają wyrazić naszą osobowość i styl.

Filcowe podkładki na blat

Podkładki filcowe to idealna osłona na każdy blat. Dzięki swojej strukturze utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste, a do tego skutecznie ochronią wybrane powierzchnie przed plamami i zabrudzeniami. Materiał wykorzystywany przy ich produkcji pochodzi z recyklingu. Są to głównie butelki PET. A więc nie tylko nasze stoły będą bezpieczne, ale przyczynimy się również do odśmiecania naszej planety. Zadbaj o idealne warunki w swoim mieszkaniu, przeglądaj pochłaniacze wilgoci

Podkładki z filcu można prać na dwa sposoby. Jeżeli zabrudzenie jest małe, wystarczy wyczyścić je ręcznie. Natomiast przy intensywniejszych plamach pomoże pralka. Należy pamiętać, że nie powinno się przekraczać temperatury 30 stopni Celsjusza, aby nie uszkodzić struktury podkładki. Na czas suszenia zadbaj, aby leżała ona wyprostowana i niezwinięta. To pomoże utrzymać ją w odpowiednim kształcie. W przypadku jej zmechacenia wystarczy użyć golarki do ubrań. Kilka ruchów i wszystkie kłaczki pójdą w niepamięć!

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem dekoracji, która przy okazji ochroni Twoje ulubione powierzchnie, podkładki z filcu to produkt dla Ciebie! Zapoznaj się z dziesiątkami ciekawych wzorów i kolorów, a następnie wybierz coś dla siebie!

You may also like

Leave a Comment